poniedziałek, 23 maja 2011

Uf, nie było mnie:)

Witam bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych:D Taa... Długo mnie nie było. Zaczęły się studia i miałam na głowie wiele rzeczy. Teraz nadal studiuję, aż się sama sobie dziwię, bo nie trafiłam z wyborem kierunku. Postanowiłam napisać swoją własną książkę. Będę tutaj umieszczać fragmenty i może ktoś przeczyta i obiektywnie oceni. Umieszczę tutaj swój pamiętnik z pisania, ponieważ zainspirował mnie pewien blog.
Kolejną rzeczom, która ostatnio zaprząta mój umysł jest fantastyczne zjawisko, które nazywa się postcrossing. Może kiedyś słyszeliście o tym, a jeśli nie to postaram się pokrótce Wam wszystko objaśnić. Istnieje strona (na, którą bardzo zapraszam) www.postcrossing.com. Logując się tam możemy wymieniać kartki pocztowe z użytkownikami zamieszkującymi cały świat. Oczywiście cały serwis i przedsięwzięcie jest w języku angielskim. Ja mogę się Wam pochwalić, że wysłałam już karteczki w kilka miejsc i do adresatów doszłam dopiero jedna. Poleciała ona do Finlandii, do bardzo sympatycznej Aino. Ja również otrzymałam już pierwszą kartkę z Seattle z USA, z której jestem ogromnie dumna, bo uwielbiam Stany oraz "Chirurgów".
Mam nadzieję, że znowu uda mi się wrócić do pisania recenzji. Ostatnio przeczytałam "Stokrotki w śniegu" i "Chirurga", także jak znajdę chwilkę to coś napiszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz