czwartek, 21 czerwca 2012

30 Day Book Challenge - DZIEŃ 3.

Tutaj miałam ogromny problem. Gdy patrze na prawie wszystkie kategorie jestem trochę skonsternowana. Ciężko jest szybko coś wymyślić, ja przeczytałam już tyle książek, że nie których nawet nie pamiętam. Książki, które czytam coś wnoszą w moje życie, jedne mniej, inne bardzo dużo. Chyba nikogo nie zaskoczę jeśli powiem, że to chyba właśnie kryminały są tymi, które najbardziej wprawiają nas w zdumienie. Kocham kiedy podejrzewam kogoś kompletnie innego, jestem pewna, że to jego sprawka, a na końcu autor cudownie gra mi na nosie :D W tej kategorii postanowiłam znowu umieścić dwie pozycje, gdyż bardzo ciężko było mi się zdecydować.


Dzień 3 - Książka, która Cię kompletnie zaskoczyła

 
"Klinika" Sebastian Fitzek

Książka, która totalnie mnie zaskoczyła i sprawiła, że śmiałam się z siebie. Postacie tak doskonale mnie zmyliły, że nie byłam w stanie przez chwilę się otrząsnąć. Zdarzyło Wam się, że czytaliście fascynująca historię i okazywało się, że to tylko sen? Właśnie z czymś taki można porównać zakończenie. Takie totalne zaskoczenie. Ja tę pozycje czytałam z zapartym tchem i nie mogłam się oderwać.
 
 

"Zapisane w kościach" - Simon Beckett

 

 

To doskonały kryminał. Po raz kolejny starałam się wymyślić kto jest mordercą, ale nie udało mi się to! Cały czas kiedy podejrzewałam jakąś osobę okazywało się, że to ktoś inny jest sprawcą. Ostatnie strony połknęłam. Nie mogłam się doczekać rozwiązania tej zagadki. Byłam bardzo zaskoczona. Uwielbiam ten moment w książkach.

5 komentarzy:

 1. Zapisane w kościach mam w planach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Beckett'ową serię. jak dla mnie jest dużo lepsza od książek K. Reichs.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałam książek K. Reichs, ale może do nich zaglądnę. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Tak sobie czytam Twojego bloga i dziękuję Ci za wpis
  oraz zapraszam także do moich recenzji książek na stronę
  http://dodeski.pl

  Gorąco polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fight Club nie przestaje zachwycać...

  OdpowiedzUsuń